Çalişma Saat 08:00 - 24:00
 • Telefon

  0532 377 82 54

 • Telefon

  0532 667 17 48

 • Telefon

  0532 377 82 54

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci

Bağlarbaşi

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci Dikkat Edilmesi Nelerdir ! Bağlarbaşi Evinize veya iş yerinize Ucuz diye çağırdığınız Makineli Tesisatci seyyar elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu tesisatçi gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Arizalar her hangi Makineli Tesisatci bir sorunlarde geri hizmeti almanız zor olacaktır. Tesisatçi

Bağlarbaşi Makineli TesisatciTelefon :0532 667 17 48.

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci Ücreti

Cihazla Su Kaçağı Tespit Ücreti

TL 250.oo

%25

Cihazla Tespit+Onarim Ücreti

TL 250.00

 • hizmeti verdiği her yere kendi SGK li çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak sorunlarler 1 yıl garantili bedava hizmeti verilmektedir.

  Bağlarbaşi Makineli Tesisatci ÜCRET TARİFESİ

  Makineli Tesisatci : 299.TL Plastik Boru Tamir : 299.TL -299.TL* Pimaş Tamiri : Yerinde verilir. Servis Ücreti :

Sadece Onarim İçin Ücret

TL 250.oo

 • Bağlarbaşi Makineli Tesisatci

 • Bağlarbaşi su kaçağı bulma ses ve gürültü çıkartan şebeke su borularında kameralı Makineli Tesisatci ile alakalı sorunlarını bulasebeb olur ve kaçak su tespiti işleminden sonra onarasebeb olur. Unutmayın, binanız rutubetli ise durduk yere evde nem artmaya başlamışsa, .

15 MART 2023

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci Servisi

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci firması olarak kameralı cihazlar ile su kaçağının yerini kolayca bulmaktayız. Ayrıca

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci

olarak aynı gün içinde Bağlarbaşi semtine hizmetiimiz mevcuttur.

Bağlarbaşi Cihazla Su Kaçağı Bulma

Bağlarbaşi Makineli Tesisatci her gün ıslanmaya devam eden boyalar ve fayanslar için özel cihaz ile tarama yapmaktadır. Dış yüzeydeki ses dalgalarına yönelik küçük de olsa bu titreşimlerin ele alındığı veya test pompası ile basınç testlerinin uygulandığı ve kimyasal ilaç ile kapatma gibi türevlerinin bulunduğu bu işlemler ile sizlere destek veriyoruz. Su seslerini akustik bulan Makineli Tesisatci firmalar olarak dairenizdeki su borusundan akan suyun alt kata su sızıntısı şeklinde devam etmesi dahil kırmadan dökmeden cihazla Makineli Tesisatci yapasebeb oluriz. Fayans üzerinden dinleme yapılasebeb olur. Gelişmiş mikrofon alıcısı ile bu mümkündür. Yalnızca sesler yanıltıcı sonuç oluşturasebeb olur. Bu ses dalgaları cihaza teşhisi kolay olacak şekilde verileri aktarmaktadır. Grafiklere dökülen bu çalışmalar ile hangi fayansın altındaki su borusu suyu kaçırıyor gibi soru işaretlerini de bulabilmekteyiz.
, , ,

.