Çalişma Saat 08:00 - 24:00
 • Telefon

  0532 378 17 22

 • Telefon

  0532 641 29 88

 • Telefon

  0532 378 17 22

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci

Anadolu Hisari

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci Dikkat Edilmesi Nelerdir ! Anadolu Hisari Evinize veya iş yerinize Ucuz diye çağırdığınız Makineli Tesisatci seyyar elemanlarla bu iş yapılmaz. Çoğu tesisatçi gidemedikleri yerlere taşeron ( aracı kişiler ) kullanarak bu işler üzerinden kar elde etmektedir. Arizalar her hangi Makineli Tesisatci bir sorunlarde geri hizmeti almanız zor olacaktır. Tesisatçi

Anadolu Hisari Makineli TesisatciTelefon :0532 641 29 88.

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci Ücreti

Cihazla Su Kaçağı Tespit Ücreti

TL 550

%25

Cihazla Tespit+Onarim Ücreti

TL 250.00

 • hizmeti verdiği her yere kendi SGK li çalışanını göndermektedir. Sonradan yaşanacak sorunlarler 1 yıl garantili bedava hizmeti verilmektedir.

  Anadolu Hisari Makineli Tesisatci ÜCRET TARİFESİ

  Makineli Tesisatci : 550.TL Plastik Boru Tamir : 550.TL -550.TL* Pimaş Tamiri : Yerinde verilir. Servis Ücreti :

Sadece Onarim İçin Ücret

TL 550

 • Anadolu Hisari Makineli Tesisatci

 • Anadolu Hisari su kaçağı bulma ses ve gürültü çıkartan şebeke su borularında kameralı Makineli Tesisatci ile alakalı sorunlarını bulasebeb olur ve kaçak su tespiti işleminden sonra onarasebeb olur. Unutmayın, binanız rutubetli ise durduk yere evde nem artmaya başlamışsa, .

05 OCAK 2024

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci Servisi

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci firması olarak kameralı cihazlar ile su kaçağının yerini kolayca bulmaktayız. Ayrıca

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci

olarak aynı gün içinde Anadolu Hisari semtine hizmetiimiz mevcuttur.

Anadolu Hisari Cihazla Su Kaçağı Bulma

Anadolu Hisari Makineli Tesisatci her gün ıslanmaya devam eden boyalar ve fayanslar için özel cihaz ile tarama yapmaktadır. Dış yüzeydeki ses dalgalarına yönelik küçük de olsa bu titreşimlerin ele alındığı veya test pompası ile basınç testlerinin uygulandığı ve kimyasal ilaç ile kapatma gibi türevlerinin bulunduğu bu işlemler ile sizlere destek veriyoruz. Su seslerini akustik bulan Makineli Tesisatci firmalar olarak dairenizdeki su borusundan akan suyun alt kata su sızıntısı şeklinde devam etmesi dahil kırmadan dökmeden cihazla Makineli Tesisatci yapasebeb oluriz. Fayans üzerinden dinleme yapılasebeb olur. Gelişmiş mikrofon alıcısı ile bu mümkündür. Yalnızca sesler yanıltıcı sonuç oluşturasebeb olur. Bu ses dalgaları cihaza teşhisi kolay olacak şekilde verileri aktarmaktadır. Grafiklere dökülen bu çalışmalar ile hangi fayansın altındaki su borusu suyu kaçırıyor gibi soru işaretlerini de bulabilmekteyiz.
, , ,

.